menu

ALMAR JESOLO RESORT & SPA *****

od 18 290,- Kč
Jesolo
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Almar Jesolo je první 5hvězdičkový přímořský hotel v Jesolu, snadno dostupný autem z dálnic A4 a A13 a vás přivítá ve svých prostorných interiérech a exkluzivním designu „Made in Italy“. Od svého otevření v roce 2014 se resort Almar Jesolo snaží, aby byl Váš pobyt jednoduše nezapomenutelný a překonal všechna Vaše očekávání, díky dokonalé kombinaci chutí, vůní a pocitů, které zaručují luxus, pocit pohodlí a relaxace.
Almar Jesolo leží přímo u moře na okraji centrální části letoviska Lido di Jesolo.

Vybavení pokoje

Sofistikované a jednoduše elegantní pokoje vynikají čistými liniemi a jemnými odstíny bílé a pískové v jejich výzdobě interiéru. Velké prostory pokojů vytvářejí klidné a tiché prostředí a otevírají se na soukromou terasu, perfektní prostředí pro vaši relaxaci.
Designové zařízení evokuje linie letoviska a jemné barvy pláže. Bílé povlečení, nadýchané polštáře a elegantní parketová podlaha vytvářejí okouzlující prostředí pro váš pobyt.
Kromě toho jsou pokoje vybaveny nejmodernějšími technologiemi a vybavením, jako je například Smart TV. Sofistikovanost a styl se odráží také v dekoraci koupelen, vybavené exkluzivní řadou Almar.

Stravování

Ať už hledáte skvělou snídani na začátku dne, svěží a lehký oběd nebo výborné večerní jídlo, budete v hotelu Almar Jesolo po celý den potěšeni řadou gurmánských možností.

Užijte si skvělé odpolední koktejly u bazénu v baru LightBlue, vydejte se na gurmánskou kulinářskou cestu Itálií v restauraci Mediterra, která je perfektním prostředím pro romantickou večeři pro dva nebo více s formálním stolováním. Italská cesta by nebyla úplná bez večerního koktejlu ve stylovém baru The River Lounge Bar - nebo, pokud dáváte přednost něčemu jednoduššímu, pak na vás čeká odpolední čaj. V Almar Jesolo věří, že jídlo není jen palivo pro váš den, ale vynikající zážitek, který si můžete vychutnat, kdykoli budete chtít.

Pláž

Almar Jesolo se nachází přímo na široké písečné pláži a plážový servis nabízí 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj.

Sport a zábava

Křišťálově modrá barva vody v bazénu, měřícího 70 metrů na délku a vyhřívaného mezi 27 a 30 stupni, kde můžete plavat nebo obdivovat modrou oblohu v naprostém soukromí.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena