menu

AVATON LUXURY HOTEL & VILLAS *****

od 29 990,- Kč
Nea Roda
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Cenou Relais & Chateaux vyznamenaný hotel Avaton Luxury se nachází v letovisku Nea Roda na pobřeží poloostrova Athos, 5 km od obce Uranopoli.

Vybavení pokoje

Avaton Luxury hotel se skládá z exkluzivní kolekce 36 luxusních pokojů, apartmá a vil. Většina z nich má soukromý bazén se sluneční terasou.
K vybavení všech pokojů standardně patří postel velikosti king size s luxusním ložním prádlem, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, plážové osušky, minibar, SAT-TV, elektronický trezor, wifi připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Na klidném místě zeleného kopce, v blízkosti křišťálově čistých vod Egejského moře je jedinečná venkovní restaurace Atelier restaurant. Ochutnejte řemeslné výtvory místního šéfkuchaře a ochutnejte místní odrůdová vína, které Vám navrhne sommelier. Zároveň se můžete zaposlouchat do šumění moře a kochat se výhledem Svatou horu Athos.
V luxusním hotelovém Champagne Baru na Vás čeká nabídka koktejlů naplněných ovocem a bylinkami. Užijte si svůj drink a odpočiňte si s poklidnou hudbou a sledujte, jak slunce mizí v moři a obarvuje oblohu tím nejúžasnějším způsobem…!


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena