menu

KIVOTOS HOTEL & VILLAS *****

od 47 990,- Kč
Ornos
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Vybavení hotelu

Hotel Kivotos prošel rekonstrukcí a změnami interiérové ​​výzdoby ve všech pokojích a restauraci. Přijal nový poutavý styl, který důmyslně mísí postmoderní a klasickou kulturu s nepředvídatelnými náznaky. V rámci tohoto konceptu se v hotelu kromě velkolepé sbírky kolekce Louise Vuittona nachází celá řada výjimečných současných obrazů a uměleckých děl, řada přesných replik delianských artefaktů a soch, vzácné kousky ze 17. a 18. století. Postaveno v souladu s kykladskou architekturou - kde se svůdná bílá se setkává s hravými odstíny modré a zelené jako kámen a dřevo ladně spárované s jemným pentelským mramorem.

Hotelové SPA je opravdové útočiště pro Vaše smysly a nabízí řadu léčebných procedur pro Vaši každou potřebu a touhu. Vynikající design a prostorové uspořádání prostor vytváří atmosféru klidu a míru pro Vaše tělo i duši. Široká škála holistických procedur, masáží, pleťových a obličejových terapií - vše se značkovými produkty - stejně jako relaxační salonky, vířivé vany, parní místnosti a sprchy po ošetření zaručují nepředstavitelný pocit wellness. Ve Spa je zkušený a vyškolený personál a odborníci na masáže, kteří jsou připraveni Vám poskytnout konzultace ohledně konkrétních ošetření Vašeho těla a obličeje nebo terapií, které potřebujete. Tato oáza wellness slibuje nezapomenutelný zážitek a nabízí ztělesnění duševního a fyzického omlazení. V neposlední řadě je k dispozici také fyzioterapeut 24/7.

Stravování

Delikátní chutě, čerstvé suroviny, výjimečná prezentace a hvězdný servis zobrazují restaurace Kivotos. Z La Meduse a Le Pirate si můžete užívat úchvatný výhled na moře a zároveň skvěle navržené menu vytvořené význačnými šéfkuchaři. Jejich prostory mají vynikající estetiku, bezvadný umělecký sloh, romantickou atmosféru a profesionální služby s na míru šitým dotekem. Del Mar Bar a K Bar nabízejí nekonečné chvíle odpočinku pod sluncem nebo zářící hvězdnou mykoniánskou oblohou, na pozadí s pečlivě vybranou hudbou, doplněnou prvotřídním výběrem alkoholických nápojů, koktejlů, šampaňského a vín.

Pláž

Hotel Kivotos má soukromou pláž pro výhradní použití hotelových hostů, přímo pod dolním bazénem. Tato okouzlující křivka bílého písku chráněná proti větru, s jemným vánkem a křišťálově čistou smaragdově zbarvenou vodou, vytvářejí idylické prostředí nepřekonatelného klidu. Soukromá pláž je vybavena slunečníky a lehátky pro maximální relaxaci a pohodlí. V baru Del Mar si můžete dát koktejly, občerstvení a kávu.

Sport a zábava

Hlavní bazén se slanou vodou se nachází na nižší úrovni hotelu, přímo nad soukromou pláží hotelu, s podvodní hudbou, jacuzzi a barem v bazénu a osvěžující snivou oázou k relaxace. Druhý sladkovodní bazén s vířivkou pod širým nebem se nachází v horní úrovni a je obklopen svěží, příjemně vonící zahradou pro nekonečné chvíle blaženosti.
Neexistuje absolutně žádný důvod, abyste během letních prázdnin pozastavili svůj trénink. Hotel Kivotos má nejmodernější fitness centrum, které nabízí nejnovější Technogym ve fitness vybavení, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Hotel má také squashový kurt, který byl schválen Světovou squashovou federací.
Na mole soukromé hotelové pláže se konají kurzy jogy. Ranní kurzy nabízejí aktivnější a osvěžující cvičení, než bude počasí příliš horké - a večer - regenerační, relaxační a uklidňující.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena