menu

LA PLAGE RESORT TAORMINA *****

od 51 790,- Kč
Itálie
Plážové hotely ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort La Plage je situován přímo na nejproslulejší pláži Taorminy propojené s nádherným ostrůvkem Isolabella.
La Plage Resort stojí přímo na své vlastní pláži, kterou mohou hosté využívat zdarma. Můžete se těšit na krásné prostředí přírodní rezervace Isola Bella a výhled na Jónské moře.
Do historického centra Taorminy jezdí lanovka, k níž od hotelu dojdete pěšky za 10 minut.

Vybavení hotelu

Restaurace Fusion se specializuje na tradiční sicilskou kuchyni a vaří z pravých místních ingrediencí. Bar podává mezinárodní koktejly a likéry. Denně se podává také sladká italská snídaně.

La Plage Resort provádí řadu kosmetických procedur a na masáže má vyhrazený venkovní altán. V lázeňském areálu Expure se můžete těšit na tureckou lázeň, masážní sprchy a chromoterapii.

Personál ochotně zařídí výlet do národního parku v oblasti sopky Etny, kam od hotelu dojedete za 45 minut. Parkování je zdarma.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje jsou vybavené klimatizací a satelitní TV s plochou obrazovkou. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu a k některým bungalovům patří vlastní zahrada s vířivkou.

Stravování

​Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Sport a zábava

Fitenss, vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Catania-Praha vč. letištních tax * transfery z/na letiště * 7 nocí ve vybraném typu pokoje se snídaní

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * městskou taxu cca 2,- Eur/os./den (platba na místě) * služby česky hovořícího delegáta


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena