menu

MELLIEHA BAY HOTEL ****

od 21 490,- Kč
Malta » Mellieha
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Mellieha Bay hotel se nachází v severní části ostrova, je obklopen krásnou maltskou krajinou a s nerušeným výhledem na lesknoucí se Středozemní moře, je ideální základnou pro opravdu nádhernou dovolenou na Maltě. Hotel je co by kamenem dohodil od Ghadira Bay, která je největší a nejoblíbenější písečnou pláží na Maltě. Městečko Mellieha, stejně jako nedaleké ostrovy Gozo a Comino, také určitě stojí za prozkoumání. Hotel se nachází jen 5-minut chůze od nejbližší autobusové zastávky, takže je velmi snadné prozkoumat ostrov od shora dolů.

Vybavení hotelu

Hosté mají k dispozici 24h službu v recepci, hlavní restaurace lobby bar, dva bary u bazénu, bar na pláži a noční klub, multi-účelové místnosti pro soukromé večírky a konference, které se mohou pochlubit 270 stupňů výhledem na Mellieha Bay, knihovna a parkoviště. Dále jsou hostům k dispozici svěží zahrady, čtyři krásné bazény a soukromá písečná pláž.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 313 pokoji, které mají všechny nádherný výhled na moře. K jejich vybavení standardně patří koupelna/WC, SAT/TV, telefon s přímou volbou, wifi připojení k internetu zdarma, vysoušeč vlasů, minibar (na vyžádání), trezor, klimatizace/topení, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Polopenze s možností dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Pláž

Soukromá písečná pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Z pozemních sportů se hotel se může pochlubit velikým hřištěm pro bowling, dvěma tenisovými kurty, bazény a stolním tenisem a fitness centrem. Kromě toho, basketbal, vodní pólo a fotbal (vybavení lze vypůjčit na vyžádání).
Centrum vodních sportů nabízí potápění, šnorchlování, nafukovací člun, plachtění, windsurfing, kite surfing, šlapadla, kánoe, vodní lyžování a Crazy Sofa.

Pro děti

Herna a dětské hřiště.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Malta-Praha * transfery z/na letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby česky hovořícího delegáta pro pobyty od května

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * fakultativní výlety a služby * ekologickou daň 0,50 Eur/osoba/den (max.5,-Eur/pobyt) - platba v hotelu. Týká se pouze osob starších 18 let.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena