menu

NEPTUNE HOTELS RESORT & SPA *****

od 30 990,- Kč
Řecko » ostrov Kos » Mastichari
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní komplex Neptune Resort vystavěný ve stylu tradiční řecké ostrovní architektury se nachází mezi letovisky Marmari a Mastichari přímo u krásné písčité pláže s vynikajícími podmínkami pro surfování. Z autobusové zastávky u hotelu je pravidelné linkové spojení s hlavním městem a 5 kilometrů vzdáleným letoviskem Mastichari.
Mezinárodní letiště je 8km.

Vybavení hotelu

V areálu hotelu Neptune Resort jsou tři velké bazény a jeden vyhřívaný, dětský bazén, brouzdaliště a vířivka. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou klientům k dispozici bez poplatku. Hotel má sedm barů a čtyři restaurace, včetně à la carte taverny specializované na řeckou kuchyni.
K vybavení patří čtyři tenisové kurty, squash, hřiště na badminton, fitness centrum a stolní tenis, v hotelu si lze také pronajmout kolo nebo se účastnit aerobiku a dalších sportovních aktivit.

Vybavení pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, minibar, SAT/TV, rádio, trezor, připojení na internet, balkón nebo terasa.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Pláž

Hotel je umístěn v bezprostřední blízkosti kilometrových písečných pláží s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži.

Sport a zábava

Zdarma basketbalové hřiště, plážový volejbal, vodní pólo, aerobik, gymnastika, vodní gymnastika, stolní tenis, boccia, šipky. Za poplatek tenis s osvětlením a profesionálním trenérem, vodní sporty na pláži, kurzy surfování, katamarán, horská kola, fitness a putgolf.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Kos-Praha * privátní transfer z/na letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu 3,-Eur/noc/ hotel 4* - platba v hotelu * turistickou taxu 4,-Eur/noc/ hotel 5* - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena