menu

RADISSON BLU RESORT & SPA, GOLDEN SANDS *****

od 33 190,- Kč
Malta
Wellness ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Vzdálenost od letiště: 8 km

Tento hotel se nachází v klidné a tiché části ostrova, avšak jen 1 km od oblasti zvané St Julian, která jednoznačně patří mezi nejaktivnější a nejrušnější z částí ostrova, kde naleznete jednak širokou nabídku kaváren a restaurací, tak i módních trendů. Milovníci romantiky jistě ocení možnost procházky po místní promenádě, která je velmi oblíbená.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí čtyři bazény z nichž jeden velký venkovní bazén, lagunu, dětský bazén a krytý bazén. Dále 24 hodinovou recepci, klimatizaci, konferenční místnost, bezdrátové připojení k internetu je k dispozici v celém hotelu.

Vybavení pokoje

V tomto resortu je 337 pokojů, které jsou všechny vybaveny vysoce kvalitním materiálem, mají luxusní koupelny z mramoru nebo žuly. Pokoje disponují vynikající prostorností a vybavením.

Stravování

Snídaně jsou podávané formou bufetu, večeře pak výběrem z menu.

Sport a zábava

Areál nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních zařízení, včetně vyhřívaného krytého bazénu. Za poplatek: whirlpool, plně vybavená posilovna, sauna. Hosté mohou také samozřejmě využít salón krásy. Dále jsou k dispozici dva tenisové kurty, potápěčské centrum pro začátečníky i pokročilé, vodní lyžování, windsurfing, parašutismus.

Náš názor

​Toto místo je rájem pro cestující, kteří potřebují celkový odpočinek, kde si mohou obnovit své priority a dozvědět se něco o sobě. Ideální místo pro mysl i tělo, umožňující být zde sami sebou.
Tento hotel je vhodný pro milovníky luxusu a uspokojí i náročnější klientelu.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Malta-Praha * transfery z/na letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * asistenční služby v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * fakultativní výlety a služby * ekologickou daň 0,50 Eur/osoba/den (max.5,-Eur/pobyt) - platba v hotelu. Týká se pouze osob starších 18 let.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena