menu

SANT'ALPHIO GARDEN HOTEL & SPA ****

od 28 790,- Kč
Taormina & Giardini Naxos
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel SANT'ALPHIO GARDEN HOTEL & SPA se nachází v turistickém centru střediska Giardini Naxos přímo u hotelové pláže.

Vybavení hotelu

V hotelu SANT'ALPHIO GARDEN HOTEL & SPA je k dispozici restaurace s místními a mezinárodními specialitami, soukromé parkoviště pro 20 aut, dva bary, plně vybavená hotelová pláž, venkovní bazén, připojení k internetu, 3 výtahy.
Hotelové wellness centrum hostů nabízí vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, saunu, parní lázně, posilovnu, masáže a solárium.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou moderně a účelně zařízeny. K jejich standardnímu vybavení patří SAT-TV, rádio, centrální klimatizace a topení, připojení k internetu, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, trezor a minibar.
Economy pokoje 502-512 se nacházejí v přízemí hotelu a mají balkon.

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Catania-Praha vč. letištních tax * transfery z/na letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby česky hovořícího delegáta

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu * městskou taxu 1,50 Eur/os./den (platba na místě) - platí pro osoby starší 14 let * plážový servis 3.5.-15.10. (10,-Eur / den / 1x slunečník+2x lehátko) * Bouganville Spa 8,-Eur/den - venkovní bazén, jacuzzi, fitness centrum, sauna, turecké lázně


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena