menu

SPORTING BAIA ****

od 23 190,- Kč
Taormina & Giardini Naxos
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento hotel Sporting Baia se nachází u zátoky Naxos odkud je úchvatný pohled na okolní krajinu, které dominuje největší činná sopka v Evropě Etna. Hotel leží v centru městečka Giardini-Naxos. Nedaleko je i krásné historické město Taormina zvané „Jónská Perla“, které je světově proslulé díky přírodním krásám a antickému divadlu. Vzdálenost od letiště Catania 60km.

Vybavení hotelu

Do vybavení hotelu patří 24hodinová recepce, restaurace, bar, kavárna, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, sauna, lázně, masáže, konferenční místnosti, přístup na internet, krytý bazén nebo parkoviště.

Vybavení pokoje

Hostům je k dispozici 104 pokojů rozmístěných do 4 pater, z nichž některé jsou rodinné pokoje a zvlášť jsou i nekuřácké pokoje. Každý pokoj má balkon, koupelnu s fénem, lednici, klimatizaci, telefon, satelitní televizi, minibar a trezor. Pozn.: Klimatizace je dostupná v období 15.6.-15.9.

Stravování

V hotelové restauraci se podávají místní i mezinárodní speciality, které se vyznačují chutí, vůní a ingrediencemi typickými pro místní kuchyni. Restaurace nabízí bohatou snídani, která je nabízena formou bufetu. Večeře vám umožní možnost poznat zdejší kuchyni o třech chodech.

Stravování 55+: Rozšířená kontinentální snídaně bufetovou formou. Večeře servírované výběrem z menu, salátový bufet.

Sport a zábava

Sportovní nadšenci jistě ocení zejména pestrou nabídku vodních sportů jako např. jízdu na motorových člunech, parasailing, plavání, potápění, veslování, plavbu na kánoi nebo rybaření. Další formy aktivního odpočinku nabízí i půjčovna kol a půjčovna skútrů či mopedů.

Náš názor

Váš dojem ze západu slunce na mořem, umocní pohled na zlatem zalitý vrchol sopky Etny.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Catania-Praha vč. letištních tax v nejnižší knihovací třídě * transfery z/na letiště * zvolený počet nocí dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou * služby česky hovořícího delegáta * klimatizaci v období 15.6.-15.9.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu * městskou taxu 1,50 Eur/os./den (platba na místě) - platí pro osoby starší 14 let * plážový servis


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena