menu

VILLA CORTE

od 95 490,- Kč
Cortona
Pronájmy vil ~
Vila
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Villa Corte je krásný kamenný dům o třech podlažích, který se nachází v zeleni v blízkosti Cortony. Je zasazen do velké zahrady s bazénem a nabízí panoramatický výhled na údolí. Vila je ideální základnou pro objevování Cortony (3 km), nachází se také v dosahu jezera Trasimeno (19km), Arezzo (30km), Perugia. Ve vzdálenosti 1 km je bar a obchod s potravinami.

Vybavení hotelu

Díky pečlivé rekonstrukci dokončené v září 2011, tento starý venkovský dům s historií sahající až do patnáctého století, byl přeměněn na krásnou, soukromou, nezávislou vilu, vkusně zařízenou a moderně vybavenou. Pohodlně se zde může ubytovat až 9 osob. Chytré využití materiálů, barev a tkaniny dodává vile teplou a elegantní atmosféru. K dispozici je soukromý bazén (12 x 6 m), BBQ, altán a kvalitní zahradní nábytek.

Vybavení pokoje

Přízemí tvoří obývací pokoj s krbem, kuchyně, jídelna, koupelna (sprchový kout, bidet, umyvadlo, WC), jednolůžkový pokoj. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou (sprchový kout, bidet, umyvadlo, WC), terasa a balkon. Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou (sprchový kout, bidet, umyvadlo, WC). Ve druhém patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, 1 koupelna (sprchový kout, umyvadlo, bidet, WC).

Stravování

Bez stravy

Poznámka:

Check in – od 16h - 20h
Check out - do 10h
Domácí zvířata nejsou povolena.

Cena zahrnuje:

CENA ZA PRONÁJEM CELÉ VILY: * 7/14x ubytování * spotřebu elektřity, plynu a vody * ložní prádlo a ručníky (výměna 1x týdně)

Cena nezahrnuje:

* dopravu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * závěrečný úklid (200 eur) * klimatizace * topení v zimě * místní pobytovou taxu 2 eur/noc na první 4 noci pro osoby starší 12 let. Placeno na místě při příjezdu. * kauci 500 eur splatnou v hotovosti při příjezdu (vrácená na konci pobytu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena