menu

BAGLIONI RESORT SARDINIA *****

od 57 890,- Kč
San Teodoro
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Baglioni Resort Sardinia, který se nachází severně od San Teodora a je nejnovějším klenotem italské kolekce Baglioni Hotels & Resorts. Resort byl otevřen 1. června 2021 na snovém severovýchodním pobřeží Sardinie, je ponořen do vznešené přírodní krajiny, která nemá v celém Středomoří obdoby, a stojí v mořské rezervaci Tavolara nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Lu Impostu.

Vybavení pokoje

Prestižní pokoje v Baglioni Resort Sardinia s moderním nábytkem v jemných barvách jsou dokonalou kombinací elegance a pohodlí. Prostorné pokoje, nádherný výhled na moře a dokonalý servis vám zajistí jedinečný pětihvězdičkový pobyt s idylickým výhledem uprostřed úchvatné přírody.

Stravování

Dopřejte si během své dovolené na Sardinii speciální gurmánskou večeři. Vychutnejte si neuvěřitelné chutě ve zdejších restauracích, které jsou příslibem znovuobjevení chutí a historie tradičních italských receptů. Pro skutečně nezapomenutelný kulinářský zážitek si vyberte Gusto By Sadler, restauraci oceněnou 1 michelinskou hvězdičkou od Claudia Sadlera, jednoho z nejuznávanějších šéfkuchařů na světě. V resortu si můžete pochutnat na lehké a sofistikované kuchyni ve 3 restauracích. V baru na terase při západu slunce nebo u bazénu si můžete vychutnat italskou kuchyni v té nejlepší kvalitě a popíjet skvělé drinky při západu slunce.

Sport a zábava

Pobyt zde je ideální místo pro sportovně založené duše a milovníky života pod širým nebem. Soukromá zahrada je jedinečným místem pro jógu nebo jogging. A k dispozici jsou idalší aktivity od potápění a šnorchlování až po pěší túry na horu Nieddu a létání v ultralehkém letadle. Golf je jedním z nejoblíbenějších sportů na světě, sportovní disciplína, která je především vášní a životním stylem. Využijte příležitosti zahrát si a přitom se kochat barvami krajiny a vůní soli. Ve vzdálenosti asi 3 km je všem milovníkům golfu k dispozici golfový klub Puntaldìa. Vydejte se do nedotčené, jemné přírody Sardinie. Vychutnejte si relaxační intimitu zdejších hotelových lázní s parní lázní, smyslovými sprchami, ledovou fontánou, léčebnými kabinami a finskou saunou o teplotě 90 °C.

Pro děti

Resort je místo, kde se mladí hosté mohou skvěle bavit! Vedoucí her se postarají o to, aby se děti všech věkových kategorií cítily jako doma. Čekají na ně kreativní hry, sport, tanec a zábava v přírodě, která podnítí jejich zvědavost při poznávání zvířat a rostlin.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena