menu

ELBA SUNSET MALLORCA ****

od 0,- Kč
Mallorca
Golfový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Elba Sunset Mallorca se nachází v klidné rezidenční čtvrti Palmanova, na útesu mezi mořem a oblohou s jedinečným výhledem na sytě modré vody Středozemního moře a ostrov Sa Porrasa, necelé 2km od pláže Cala Vinye. Avantgardní hotel, který spojuje modernost s designem a nabízí jedinečné zážitky šité na míru každému návštěvníkovi.

Vybavení pokoje

Moderní a elegantní pokoje a apartmá hotelu Elba Sunstet s vysoce kvalitním nábytkem v chladném stylu. Každý má zrcadlo, telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení k internetu, klimatizaci a individuální topení, minibar (za poplatek), příslušenství pro přípravu čaje a kávy, kávovar Nespresso, satelitní LED TV, trezor, psací stůl, koupelnu s velkou sprchou, fénem, zvětšovacím zrcadlem, váhou, župany a pantoflemi.

Stravování

Dvě hotelové restaurace uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Ty nejlepší kulinářské zážitky, individuální kouzlo a exklusivní prostředí čekají právě na vás.

Sport a zábava

Skutečný ráj pro milovníky golfu. Mallorca má více než 20 vynikajících golfových hřišť, všechna jsou na výjimečných místech. Ostrov je jedním z nejuznávanějších míst ke hraní golfu v Evropě. Hřiště “Golf Club Poniente” golf club - 5 km Hřiště “Real Club Bendinat” golf club - 9 km Hřiště “Santa Ponsa” golf club - 10 km Hřiště “Golf de Andratx” golf club - 15 km Hřiště "Arabella Golf Mallorca" (Son Vida, Son Muntaner & Son Quint) 16 km Po golfové hře doporučujeme vyzkoušet širokou nabídku masáží a sportovních procedur s relaxačními nebo revitalizačními možnostmi, které pomáhají dobít energii, v hotelovém Thalasso Spa. (vstup od 16 let)

Cena zahrnuje:

* 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí * 5x green fee (1xBendinat, 1xSanta Ponsa, 1xAndratx, 1xSon Termes, 1xPuntiró) * 1x za pobyt vstup do hotelového spa


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena