menu

IS MORUS RELAIS ****

od 2 890,- Kč
Santa Margherita di Pula
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Romantický hotelový areál Is Morus Relais je jedinečným místem, které spojuje kouzlo středomořské oázy s jedinečným konceptem pohostinnosti. Budete relaxovat v těsném kontaktu s mořem, mezi keři a stromy vavřínů, myrt, jalovců, eukalyptů a divokých oliv. Sedm hektarů ráje se soukromou pláží, nádherně intimní prostředí, které je exkluzivní díky pozorné a přitom nenápadné obsluze.

Vybavení hotelu

Přírodní harmonie pokračují i ve vnitřních prostorách hotelu, nejprve ve vzdušných, prosvětlených místnostech, situovaných v hlavní budově. Jejich rafinovaná jednoduchost a okouzlující atmosféra dob minulých, odrážejí vřelost sardinské pohostinnosti. Nábytek a látky ztělesňují starodávné tradice sardinských řemeslníků. Všechny prostory a detaily byly navrženy s ohledem na nejvyšší komfort. Luxusní komplex se skládá z centrální budovy a přízemních vilek, ponořených v rozlehlé zahradě. V areálu je velký bazén se sladkou vodou vybavený lehátky a slunečníky, restaurace s venkovním posezením přímo u pláže, další restaurace v budově slouží k podávání snídaní a večeří, piano bar, miniklub, parkoviště. wi-fi k dispozici na pokojích a v prostorách hlavní budovy zdarma. Psi malé rasy do 6 kg jsou v akceptováni pouze ve vilách za poplatek. Mají ovšem zakázán vstup do veřejných prostor jako je recepce, restaurace, bar, pláž, atd.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí 55 pokojů standart a deluxe, které jsou pouze v hlavní budově a pokoje junior suite nacházející se ve vilkách rozmístěných v zahradě (na vyžádání celé vily až pro 7 osob).Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/Sat, minibarem, fénem, některé trezorem. Typologie pokojů: Standard směrem do parku - dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku a možností dětské postýlky na vyžádání, bez balkonu. Standard směrem k moři - dvoulůžkový pokoj orientován směrem k moři s příslušenstvím a balkonem. Deluxe směrem do parku - k dispozici jsou v hotelu pouhé 3 pokoje této kategorie a jedná se o dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím, výhledem do parku a možností 3. a 4. lůžka, balkon. Deluxe směrem k moři - dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím s možností 3. lůžka i dětské postýlky, balkon. Junior suite cottage – ložnice s manželskou postelí opticky oddělena od obývacího pokoje s možností 3. lůžka a dětské postýlky. Na vyžádání.

Pláž

Soukromá, písečná pláž přímo před hotelem je vybavená lehátky a slunečníky zdarma. Plážové osušky pro klienty hotelu zdarma (je vyžadována kauce). Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

Sport a zábava

Minigolf, petang, tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek. Dále najdete v blízkosti hotelu - možnosti potápění a vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula, jízdy na koních, vyhlášené golfové hřiště Is Molas a Chia Golf club cca 10 minut autem.

Náš názor

Pro romantiky a milovníky golfu.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, delegátské služby, základní zdravotní pojištění.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena